لایسنس احراز هویت بیومتریک و امضای دیجیتال آی تی ساز

لایسنس سرویس احراز هویت بیومتریک اپراتور آی تی ساز ، آخرین نسخه احراز هویت بیومتریک بر پایه فناوری هوش مصنوعی میباشد که هم اکنون در بسیاری از ارگان ها و دستگاه های اجرای دولتی و بانک ها و همچنین قوه قضائیه و بکار گرفته شده است .
این سامانه با انواع ماشین های هوش مصنوعی کاملا بومی ، نسبت به نمونه خارجی از مزایای بسیاری برخوردار می باشد .
قیمت مناسب ، امکان توسعه و پشتیبانی توسط اپراتور و همچنین امنیت داده مشتریان اشاره نمود .

لایسنس نئوبانک اختصاصی بر پایه فناوری هوش مصنوعی

لایسنس نئوبانک اختصاصی بر پایه فناوری هوش مصنوعی

سامانه باشگاه مشتریان

سامانه باشگاه مشتریان سازمان توسعه تجارت ایران برای اخذ شناسه کاربری به صورت اینترنتی اقدام کنند . این سامانه به منظور حمایت از تولید ملی ، حمایت از مصرف کننده و ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برای استفاده از محصولات تولید داخل کشور ایجاد شده است .

سامانه ثبت‌نام و احراز هویت سجام (‌ویژه کارگزاران بورس‌)

پیاده سازی و ارائه خدمات صدور کد بورسی و احراز هویت بیومتریک تایید شده سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار

سامانه آي‌تي‌ويژن (‌ هوشمندسازی دوربين‌هاي تشخيص هويت و ارتقا امنيت )

آی تی ویژن آخرین محصول هوشمند سازی شبکه دوربین های امنیتی و مدار بسته بوده که در لحظه ورود پرداز خود را توسط ماشین های هوش مصنوعی آغاز و اطلاعات را بدون قابلیت ردیابی انتقال میدهد.

با توجه به افزایش توانمندی و آگاهی سارقین از حوزه فناوری اطلاعات ، بایستی همواره با بکارگیری آخرین فناوری های هوش مصنوعی شرکت های دانش بنیان آی تی ساز ، احتمالات و تهدیدات را به صفر رساند.

آی تی ویژن قابلیت بکارگیری در اماکن مهم همچون بانک ها و محل های پر تردد را داشته

لایسنس open API & AI

سامانه open API اختصاصي (پنجره واحد فروش سرویس‌های استعلامی و پایه کاربردی به‌همراه کیف پول اختصاصی) و سامانه open AI اختصاصی هوش مصنوعی (انواع ماشین‌های اختصاصی هوش‌مصنوعی با قابلیت پردازش خدمات بصورت آفلاین‌)

این سامانه قابلیت ارائه خدمات دولتی ، قضائی و بخش خصوصی را بهمراه کلیه خدمات کاربردی هوش مصنوعی را دارد.

سامانه سفته و برات الكترونيك

سامانه سفته و برات الکترونیک به‌عنوان یک راهکار دیگر برای حمایت از تولید در دستور کار قرار گرفت ، اما همچنان برخی از صادرکنندگان به‌دلیل نبود سامانه جامع تجارت ، به‌طور کامل اطلاعات خود را در سامانه ثبت نکرده‌اند .

سامانه امضاء ديجيتال

اهمیت صدور گواهی امضا با افزایش معاملات آنلاین و همچنین با ابلاغ معاون اول ریاست جمهور نسبت بکارگیری امضا دیجیتال در کلیه سازمان‌ها و دستگاه های اجرایی، سامانه امضاء ديجيتال توسط اپراتور آی تی ساز با قابلیت اتکا پذیری و انکار ناپذیری راه اندازی گردید .