اپراتور آی تی ساز

مجموعه آی تی ساز در حوزه ایجاد و توسعه خدمات الکترونیک و با رویکرد فراهم آوردن رفاه و دسترسی راحت هموطنان به خدمات دولتی و غیر دولتی در قالب یک پلت فرم ( ITS ) و سامانه خدمات دفاتر پیشخوان فعالیت خود را آغاز نمود.

آی تی ساز در طول فعالیت خود، با همکاری تیم‌های مختلف فنی و کارشناسی، همزمان زیرساخت‌های مورد نیاز خود ( بانکی، لاجستیک، شبکه امن و سامانه‌های مختلف مدیریتی، نظارتی ) و نیز مجموعه‌ای از چندین خدمت استارتاپی مورد نیاز مردم را ایجاد نمود.

ارایه خدمات دولتی

این اپراتور پس از کسب مجوزات قانونی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور  و نیز دریافت تاییدیه های لازم در خصوص اجرای استانداردهای مورد نظر سازمان فناوری اطلاعات ، توانست به عنوان تامین کننده خدمات دولتی در دفاتر پیشخوان دولت فعالیت خود را آغاز نماید.

ارایه خدمات غیر دولتی

امروزه در کشورمان بسیاری از خدمات مورد نیاز هموطنان در سازمان های غیر دولتی و نیمه دولتی ارایه داده می شود و بر همین اساس اپراتور آیتی ساز اقدام به برونسپاری اینگونه خدمات تحت نظارت مراجع ذی صلاح و ارایه آن از طریق دفاتر پیشخوان دولت نموده است.

5

خدمات بخش دولتی

12

خدمات بخش خصوصی

16

خدمات استارتاپی و دانش بنیان

9

خدمت B2B

اهداف و چشم اندازه

بی شک ارتقا و تثبیت جایگاه دفاتر پیشخوان با توسعه فناوری ها در حوزه دولت الکترونیک یکی از مهمترین اهداف آیتی ساز بوده که با ایجاد بستر های لازم و مشارکت خانواده بزرگ دفاتر پیشخوان خواهیم توانست به این مهم دست یابیم

فرایند تکمیل زیرساخت ها

زیرساخت ها و سامانه های ایجاد شده رابطه مستقیمی با کیفیت ارایه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان دارد.

زیرساخت بانکی
0%
اتصال به شبکه دولت الکترونیک
0%
اتصال دفاتر به سامانه خدمات
0%
اتصال ارایه دهندگان خدمات و دفاتر به ایران هوشمند
0%
اتصال به سامانه نظارتی
0%